Jsme prodejci i výrobci

Našim zákazníkům se snažíme poskytnout prvotřídní servis a odbourat časově náročné operace. S námi ušetříte čas, ušetříte peníze a ještě vyrobíte víc

image002
Naše historie sahá až do roku 1993, kdy jsme otevřeli první prodejnu kompletního dřevařského sortimentu pro výrobce nábytku pod jménem Dřevotyp. Za desítky let fungovaní jsme se stali skutečnými odborníky na plošný materiál a nábytkové kování, které nabízíme zboží ve třech pobočkách, které obsahují skladem nad 250 dekorů lamonivaných desek a 100 dekorů pracovních desek.
Nebyli jsme spokojeni s kvalitou spojů na trhu, a tak jsme se rozhodli, že našemu prodávanému kvalitnímu materiálu umožníme kvalitní zpracování. Bezchybně zpracovaný plošný materiál je naší vizí a naším posláním.
Naší výhodou je, že jsme také přímými prodejci plošných materiálů Egger a Kronospan vč. hran od firem Hranipex a Egger. Na jednom místě tak naleznete showroom, velký temperovaný sklad a samotné nářezové centrum.

Technologie

Na kvalitě si zakládáme, a tak pro zpracování dílců používáme špičkové stroje. Velkoplošnou pilu IMA Schelling fh4, která se vyznačuje precizním a dokonalým řezáním a plně automatickou kompaktní olepovačku OTT Tornado Plus.

Materiály

Používáme materiály předních evropských firem, kterých jsme přímými prodejci.